Klinika namuose
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Pamiršote slaptažodį? | Registruokitės
Paieška
Pradžia > Situacijos > Miego sutrikimai
Miego sutrikimai
Vaikas neramiai miega? Dažnai sapnuoja košmarus? Rėkia per miegus?
Maitinimo problemos
Nuo kokio amžiaus vaikui galima duoti bičiu pienelio?
Nerviniai tikai
Mano sunu daznai vargina nerviniai tikai (krenksti). Jam dabar - devyneri. Kaip galeciau padeti , be stipriu raminamuju tableciu?
gimus kudikiui-pagrindines problemos
Su kokiomis pagrindinemis problemomis susiduria seima gimus kudikiui? Kaip jas spresti?
kirmeles
laba diena, mano dukrytei 9 men, siaip atrodo viskas gerai, taciau naktimis blogai miega.iki 6 men nebuvo jokiu miego problemu, o dabar nakti pabuna verkdama,labai vartosi, vienap paguldai kitaip randi. ir diena is miego pabunda verkdama. maitinu krutimi ir damaitinu, tyrelemis, varskyte, vaisiais. namuose yra suo. girdejau, kad prasto miego priezastis gali buti tai kad turi kirmeliu, ar tai tiesa?ar reiketu sunerimti?
Keistas elgesys miegant
Laba diena, Esu labai sunerimusi del savo sunaus, suneliui 4 metukai (po menesio), taciau jau antra karta per menesi nakti: vaikas pradeda verkti, tiesiog rekti, rankytemis tarsi kastu smeli (taip judina i lova), kalba, mes ji kalbiname, bandome pazadinti, bet atrodo jis musu negirdi. As paimu ant ranku, o jis vistiek judina rankytes, blaskosi. Po kokiu 5 min. prisiglaudzia ir vel miega. Dar panasu, kad tuo metu jam labai sausa burnoje, nes jis taip lyg ir cepsi, pakoseja sausai. Gal galetumete atsakyti ar tai kokios ligos pozymis ar tai nervinis koks priepuolis ar kosmaras? Jis diena nedaro nieko panasaus. Eina i darzeli kokius keturis menesius, labai nenori - darzelyje nieko nevalgo visa diena (nors siaip yra valgus vaikas). Todel ir noreciau suzinoti ar tai kazkoks nerimas del darzelio ar tikrai kazkokia rimtesne liga? Labai lauksiu Jusu atsakymo. Ir dar iki to kai pradejo lankyti darzeli, jis buvo kokius 3 kartus nakti pradejas labai rekti, mes ji zadindavome ir praeidavo, bet tada tik rekdavo. Tuomet mums gydytoja sake,kad tai nieko tokio. Taciau dabra jau istiesu tos 5 minutes tikras siaubas. Aciu
Nemiga
Labai sunkiai užmiegu, praeina 2 ar net 3 valandos kol užmiegu, o rytais sunku keltis. Ką daryti ir kur kreiptis?
Vaikas nemiega
Labai prašau Jūsų pagalbos, mano berniukui yra 5 su viršum metų, yra judrus berniukas, bet naktį atsikelia, kartais pavaikšto, kartais rėkauja, bet dažniausiai ateina į miegamąjį, pastovi ir vėl eina miegot, arba kviečiasi kartu. Skaičiau Jūsų tinklalapy straipsnį apie tai ir daugmaž visi simptomai yra tie patys, bet aš neradau atsakymo kaip su tuo kovoti, ką daryti, kaip elgtis, ar reikia kreiptis pas specialistus?
Miego sutrikimų koregavimas
Kūdikis sumaišė dieną su naktimi? Miega neramiai, dažnai prabudinėja naktį? Verkia pabudęs, o gal naktį griežia dantimis? Ar tai normalu ar reiktų vaikui padėti? Sužinokite kaip..